czwartek, 5 lutego 2015

{nr 943} Kulisy ostatniego odcinka trzeciego sezonu "Violetty".

Nieubłaganie zbliża się ten moment gdy usiądziemy przed komputerem, laptopem i obejrzymy ostatni odcinek "Violetty". To już koniec naszej trzyletniej przygody i trzeba sobie powiedzieć, ze mało kto może się z tym pogodzić. W końcu spędziliśmy tyle czasu żyją życiem naszych ukochanych bohaterów. Ta muzyka, emocje, wszystko pozostanie w naszych sercach na zawsze. A tymczasem zapraszam was na kulisy powstawania ostatniego koncertu w serialu, a także na małą... albo wcale nie tak małą niespodziankę, która z pewnością was ucieszy.

Filmik zaczyna się od pokazania kawałka występu zespołu chłopaków, gdzie śpiewają oni "Solo pienso en ti", potem widzimy Jorge, który mówi, że wszyscy są właśnie w trakcie kręcenia ostatniego występu do ostatniego odcinka. Ponownie słyszymy piosenkę po czym pojawia się Martina, która mówi, że właśnie rozpoczęło się nagrywanie z Jorge do piosenki Violetty i Leóna, oczywiscie o miłości. Tini mówi, że wszyscy są trochę niespokojni i maja bardzo dużo pracy przed sobą, ale ma nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze.Następnie Martina w towarzystwie Jorge mówi, że nagrywają najnowszy klip do piosenki Violetty i Leóna, który kończy się pocałunkiem. "Miłość na zawsze z humorem"- tak swoją wypowiedź podsumowuje Tini. Jorge zaś mówi, że "zleci" do śpiewającej dziewczyny i bardzo mu się to podoba. Oczywiście Martina oznajmia, że jest to bardzo romantyczne i że jest to ostatnia scena Violetta 3. Potem możemy obejrzeć kawałek występu do piosenki Crecimos juntos i pojawia się przed naszymi oczyma Candelaria, która mówi, że idą właśnie nagrywać ostatni klip i  pyta obsadę o emocje jakie im towarzyszą. Jorge oraz Ruggero odpowiadają, że jest świetnie, natomiast Diego nie do końca może odpowiedzieć na pytanie ponieważ zajęty jest jedzeniem.


Na końcu pojawia się Pablo, czyli serialowy Beto z kawałkiem mięsa, a Candelaria prosi o brawa. Na sam koniec filmiku możemy usłyszeć końcowy fragment piosenki Crecimos juntos.

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥Kolejnym filmikiem jest natomiast backstage z nagrywania piosenki Ser mejor, która pojawiła się już w finale pierwszego sezonu. Dla przypomnienia:Oprócz tego w finale pierwszego sezonu mogliśmy posłuchać Junto a ti, Ven y canta oraz Are you ready for the ride?Drugi sezon zakończył się zaś piosenkami: Ven Con Nosotros, Soy Mi Mejor Momento oraz  Esto No Puede Terminar.


Oczko.

Zarówno w pierwszym jak i w drugim sezonie na koniec ostatniej piosenki Violetta patrząc w górę puszcza oczko. Jest to pewnego rodzaju nawiązanie do zmarłej matki głównej bohaterki. Dziewczyna pokazuje, że robi to co naprawdę kocha i chce podziękować swojej mamie za to, że zawsze czuła jej obecność.


A czy w trzecim sezonie na koniec ostatniej piosenki ujrzymy gest dziewczyny? Myślę, że tak! Niedawno ukazało się zdjęcie, które może potwierdzić nam tą sytuację.


Widzimy tutaj kamerę nakierowaną na aktorów z góry, więc wszystko wskazuje na to, że zobaczymy charakterystyczny gest głównej bohaterki.

To już jest koniec... #HastaSiempreVioletta

Podczas tych trzech lat German nauczył się akceptować pasję Violetty. #HastaSiempreVioletta
Dni pewne marzeń, emocji, miłości i magi i czas powiedzieć #HastaSiempreVioletta
Od WROGA do SIOSTRY: Ludmiła nie jest już taka sama jak przed trzema laty. #HastaSiempreVioletta
W ciągu tych trzech lat błysk na scenie! Teraz nadszedł czas, aby się pożegnać. #HastaSiempreVioletta
Widziałeś jak spełniła swoje marzenia na scenie. Teraz nadszedł czas, aby zwolnić. #HastaSiempreVioletta

Ale czy to faktycznie koniec?.....

 Niespodzianka, czyli specjalny 81 odcinek "Violetty"
Będzie bardzo trudno powiedzieć żegnaj... W następną NIEDZIELĘ przygotujcie się na SPECJALNY odcinek #Violetta pełny magii i miłości.

Co to oznacza? Tak właśnie! Już w tą niedzielę o godzinie 23:00 czasu polskiego [19:00 w Argentynie] będziemy mogli obejrzeć specjalny odcinek "Violetty". Najprawdopodobniej akcja będzie toczyła się kilka miesięcy bądź lat po ostatnim występie w Studio. Co będziemy mogli tam zobaczyć? Wszystko jest możliwe! Myślę, że taki dodatkowy odcinek to rewelacyjny pomysł. Dzięki niemu zobaczymy jak dalej toczy się życie bohaterów i będzie nam trochę łatwiej pogodzić się, że to już koniec.

OBEJRZYCIE SPECJALNY ODCINEK "VIOLETTY"? JAK EMOCJE PRZED KOŃCEM SEZONU?

13 komentarzy:

 1. Anonimowy11:33

  Wow :3
  Pierwszy?

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale super post!
  Ja nie mogę sie pogodzic ze to juz koniec.. Teraz bede ogladala po polsku na polskim DC ale to juz nie beda te emocje.. Kurde no tak szybko minęło.. Tez uwazam ze to swietny pomysl z tym 81 odcinkiem.. Napewno bd ogladac.
  Czekam na tlumaczenia z 79 odcinka :)
  Pozdrawiam

  Rosalie †

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy13:29

  Będzie można na żywo obejrzeć ten 81 odcinek w Hiszpanii? Jeśli ta to podeśle ktoś linka? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy14:58

   http://www.tv-porinternet.com/2013/03/disney-channel-en-vivo-por-internet.html

   Ja na tym oglądam :)

   Usuń
  2. Anonimowy20:02

   Dziękuję bardzo :)

   Usuń
 4. Anonimowy14:50

  Świetny post!! ♥

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy16:39

  Super post !!! Kiedy Tini tak zapuściła włosy. Nie mogę się doczekać 81 odcinka Violetty 3. Papitka;-*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie są jej naturalne włosy tylko doczepki ;)

   Usuń
 6. Super post ;) dziękuję <333

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy21:04

  Kiedy dodasz tłumaczenie 78 odcinka? :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy08:29

  Tak dziwnie będzie kiedy się skończy Violetta.. A tak przy okazji.. Wiesz może czy w Polsce też będzie transmitowany ten 81 odcinek i czy będzie można go objrzeć nie koniecznie na żywo tylko w internecie na następny dzień? :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Post super:)Krążą ploty o Violetta 4,czy to może być prawda?

  OdpowiedzUsuń
 10. Anonimowy18:10

  nie nie może gdyż sami aktorzy podkreślili że to będzie ostatni sezon violetty :( szkoda ......
  Dodacie streszczenie 79 odcinka ?? prsze prosze prosze

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥