piątek, 30 sierpnia 2013

Post informacyjny.

Dzisiaj będzie post informacyjny, ponieważ mam Wam do przekazania kilka wiadomości.

1. Pierwszą rzeczą jest fakt, iż założyłam aska, na którym możecie pytać mnie o wszystko co związane jest z serialem, aktorami, czy też podrzucać mi pomysły na posty itp. Z prawej strony ekranu widnieje ikonka aska, na którą wystarczy kliknąć aby zadać pytanie.

Kliknij na obrazek aby przejść do aska:

2. Z powodu, ze już od poniedziałku zaczyna się szkoła posty nie będą ukazywać się tak często, ponieważ idę teraz do trzeciej klasy gimnazjum i chcę skupić się przede wszystkim na nauce.
Oczywiście nie znaczy to, że nie będzie postów, ale będą sie ukazywać raz na dwa, trzy dni. Bardzo mi zależy na tym blogu więc na pewno będę się starała pisać jednak te posty codziennie tak jak było do tej pory.
3. Kolejną rzeczą jest prośba do was- moich kochanych czytelników. Będę potrzebowała waszej pomocy w prowadzeniu bloga, a konkretniej potrzebowałabym jednej lub dwóch osób, które pomagałyby mi w robieniu postów na bloga. Głównie zależy mi na osobach, które znają język hiszpański lub które poradziłyby sobie z tekstem w tym języku. Ponadto poszukuję osób, które są kreatywne, potrafią szukać ciekawych informacji, są rzetelne i ich posty będą interesujące.
Jeśli są osoby zainteresowane pomaganiem mi na blogu, proszę aby napisały do mnie na maila:

justi113@op.pl

Proszę aby w mailu znalazły się następujące informacje:
1. Imię 
2. Wiek
3. Czy znasz hiszpański/czy poradziłabyś sobie z tekstem w tym języku.
4. Co wprowadziłabyś na mojego bloga.
5. Z jakich źródeł byś korzystała.
6. Ogółem napisz coś od siebie co mogłoby spowodować, ze wybiorę właśnie ciebie, a nie kogoś innego.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej także napiszcie to w mailu.

4. Ostatnią rzeczą, którą chciałabym poruszyć w tym poście jest kwestia komentarzy. Chciałam Was poprosić abyście komentowali moje wpisy jeszcze bardziej niż jest to teraz. Zależy mi na tym, ponieważ chcę znać waszą opinię na temat tego jak piszę, czy podobają się wam tłumaczenia, zdjęcia, czy ogółem posty. Dzięki waszym sugestią będę mogła coś poprawić aby było lepiej.

P.S. Dzisiaj nie będzie żadnego innego postu z wyjątkiem tego, ponieważ już ostatnio namęczyłam się z tłumaczeniem wywiadu z Martina, a poza tym jestem w trakcie tłumaczenia dwóch innych wywiadów, które niestety nie wiem kiedy ukażą się na blogu. Jutro już na pewno ukaże się normalny post. :)
Pozdrawiam♥

7 komentarzy:

 1. oj trzecia klasa gimnazjum... znam ten ból... w tym roku też zaczynam trzeci rok :/ widzę nowy wygląd: EXTRA <333333
  ogólnie masz super bloga ^_^

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy13:28

  Zgadzam się masz super blog ale jeżeli chciałabyś coś zmienić to prosiłabym żebyś pisała czasami tez coś o serialu bo ostatnio dużo piszesz
  o wywiadach martiny . To jest tylko moja opinia , inni mogą twierdzić inaczej ale sama prosiłaś żebyśmy pisali to co sądzimy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo za sugestie co do bloga. Postaram się aby w najbliższym czasie ukazało się coś o serialu:)Pozdrawiam♥

   Usuń
 3. Anonimowy13:36

  fajny blog, ja idę dopiero do 1 gim. ale trzecie to coś. Jakbyś napisała więcej ciekawostek o drugim sezonie? co ty na to?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za pomysł :) Już podobny post ukazał się na moim blogu: http://wordvioletta.blogspot.com/2013/07/dwadziescia-plotek-na-temat-2-sezonu.html ale jeśli coś jeszcze znajdę lub po prostu zrozumiem z oglądanych filmików to na pewno o tym napiszę :)

   Usuń
 4. Anonimowy14:46

  a kiedy ukarze się Violetta 2 na polskich ekranach??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 21 października na Disney Channel :)

   Usuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥