środa, 1 maja 2013

Na początek chciałam Wam podziękować za to, że komentujecie bloga i przede wszystkim, że mój blog ma już ponad 1000 odsłon!! Mam nadzieje, że tak będzie nadal i będziecie go odwiedzać regularnie :D

Dzisiaj będą dwa posty w jednym, ponieważ jutro nie będę miała możliwości na wstawienie posta, bo jadę na wycieczkę i nie będzie mnie cały dzień w domu. Dzisiaj napisze posta o Camili oraz o Naty < on miał się pojawić jutro> , a także dodam kilka nowy zdjęć.

Zaczynam.

Imię i nazwisko: Candelaria Molfese
Data urodzenia: 03.01.1991r.
Miejsce urodzenia: Argentyna
Zawód: aktorka, piosenkarka
Serial: Violetta

Camila
Jest zabawna, wesoła i ma bardzo silne poczucie sprawiedliwości. Walczy o swoje przekonania i zdolna jest zrobić wszystko dla swoich znajomych.
Jej najlepszymi przyjaciółmi są Maxi i Francesca.
Camila marzy o karierze piosenkarki.Posiada wielki talent, ale wie też, że brakuje jej jeszcze artystycznej dojrzałości, by zostać prawdziwą gwiazdą.

Zdjęcia.Filmik.


To tyle o Camili <3

Teraz Naty.

Imię i nazwisko: Alba Rico Navarro
Data urodzenia: 26.02.1989r.
Miejsce urodzenia: Hiszpania
Zawód: aktorka, tancerka, piosenkarka
Serial: Violetta

Naty
Naty jest prawą ręką Ludmiły, choć czasem pełni bardziej rolę dziewczyny na posyłki. Jest ładna, ale nie olśniewająca. Pasją jej życia jest moda. Patrzy na innych uczniów z góry, ale w głębi serca jest niepewną siebie dziewczyną, której się wydaje, że jedynym sposobem na sukces jest należenie do „paczki”.
Naty jest doskonałą tancerką i piosenkarką, ale Ludmiła nie pozwala jej zabłysnąć tak, jak na to zasługuje. Wie, że Ludmiła może ją w każdej chwili zdradzić dla własnej korzyści, chociaż sama nigdy by czegoś takiego nie zrobiła. Mimo to trzyma się Ludmiły, ponieważ wydaje jej się, że dzięki jej towarzystwu zostanie prawdziwą diwą.

Zdjęcia.

Filmik.

 

To na tyle o Naty. <3

1 komentarz:

  1. Acocieto....12:52

    Camilla jest super <3
    a co do Naty polubiłam ją, bo ostatnio oglądałam filmiki jej i Maxiego. to było takie słodkie <3

    OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥