środa, 27 listopada 2013

Wywiad z Lodovicą Comello.

Dlaczego zdecydowałaś się wydać solowy album w języku hiszpańskim?
Moim marzeniem jest zostać profesjonalna piosenkarką- to jest mój cel. Wybrałam język hiszpański, ponieważ podoba mi się. Jest także dość znanym językiem dzięki któremu będę mogła przemówić do większej ilości osób. W przyszłości chciałabym mieć większe zaangażowanie do tworzenia piosenek, widzę siebie jako autorkę tekstów.
Co chcesz przekazać ludziom poprzez płytę Universo?
Chcę wzbudzić nadzieje, dla tych, którzy mają marzenia tak jak ja. Wierzcie i nie poddajcie się!
 Czy planujesz trasę koncertową?
Oczywiście! Na razie tylko mogę o tym myśleć, ale odbędzie się ona z pewnością w 2014r.
Co o płycie Universo sadzą twoi przyjaciele z Violetty?
Słyszeli Universo i bardzo im się podobało. Po pierwszym posłuchaniu nucili piosenki :)
Z którym artystą chciałabyś wystąpić w duecie?
Justin Timberlake i ..... Jorge Blanco: ma wspaniały głos, jest na prawdę dobrym muzykiem. Jednak moimi największymi idolami są Bruce Springsteen oraz Elisa. Wśród młodych ludzi chętnie zaśpiewałabym z Demi Lovato.
Tłumaczenie jest własnością bloga- kopiowanie zabronione!
Co myślisz o takich talentach jak Demi Lovato?
Nigdy o tym nie myślałam, ale nie mam jej nic do zarzucenia. Co chciałabym powiedzieć tym, którzy chca iść tą drogą? Ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć.
Co sadzisz o ostatnich występach Miley Cyrus, która tak jak ty należy do świata Disney'a?
Można odłączyć się od postaci które się kiedyś grało w inny sposób i z większa klasą. Ale i tak bardzo lubię jej nowa płytę.
Opowiedz o Violetta en Vivo. Czego możemy się jeszcze spodziewać?
Jest to na prawdę wciągające, ciekawe zjawisko. Na koncertach publiczność szaleje a także kibicuje bohaterom występującym na scenie. Śpiewamy piosenki z pierwszego i drugiego sezonu połączone z rożnymi watkami. Miedzy nami Ruggero Pasquarelli przygotowuje niespodziankę dla włoskich fanów, ale nic więcej nie mogę powiedzieć.
Jak wyglądało twoje życie zanim stałaś się sławna?
Prowadziłam normalne życie :) Pochodzę z San Daniele del Friuli w Udine- miasta liczącego 8000 mieszkańców. Mama i tata, którzy słuchają dużo muzyki powiedzieli, ze muzycy z Pink Floyd chcą nauczyć mnie grać na gitarze. Pierwszy kurs zaczęłam w wieku sześciu lat. Potem szkoła, liceum i wiadomo, ze jeśli chciałabym dalej rozwijać się w dziedzinie sztuki będę musiała wyjechać. Po ukończeniu szkoły wyjechałam do Mediolanu aby wziąć udział i uczyć się w Akademii MAS.
 Jak stałaś się częścią Violetty?
Pewnego dnia dyrektor wezwał mnie do ciebie. Och co ja zrobiłam?-od razu pomyślałam.Na szczęście nic nie zrobiłam, a dyrektor zaprosił mnie do wzięcia udziału w castingu. Po kilku dniach dowiedziałam się, że zagram Francesce w serialu.
Co różni ciebie i Francesce?
Ona jest bardziej romantyczna, ja zaś rockowa- zwłaszcza jeśli chodzi o wygląd. Gdybym mogła ścięłabym sobie włosy na krótko, ale póki gram Francesce nie mogę....
Przypominam o konkursie! Trwa on do niedzieli a jak na razie nie dostałam ani jednego zgłoszenia. Zachęcam bo nagroda jest na prawdę fajna :) 
LINK DO KONKURSU♥ 

4 komentarze:

 1. Anonimowy19:37

  http://violetta-tylko-dla-tinistas.blogspot.com/ <--- konkurs na tło świąteczne violetta ;DD , można wygrać wspaniałe nagrody ZAPRASZAM

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy19:40

  Świetny wywiad♥ Dziękuje za przetłumaczenie kochana:**

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy20:29

   Zgadzam się w 100% :)

   Usuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥