czwartek, 28 listopada 2013

Martina Stoessel opowiada o piosence z filmu Frozen- Kraina Lodu.

Kraina Lodu w kinach już od 29 listopada.
 
Opowiedz o pracy nad piosenką Libre Soy do filmu "Kraina lodu"?
To dla mnie zupełnie nowe doświadczenie, bo różniło się od Violetty nad którą pracuję już od dawna dla Disney Channel. Bardzo fajnie było przestać być na chwile Violetta i móc być sobą, zaśpiewać po swojemu- dać część siebie. Po prostu wcielić się w inna postać niż Violetta. Miałam także możliwość zaśpiewania tej piosenki po włosku [klik]. W trakcie nagrań pomagały mi osoby z Włoch. Wszyscy byli bardzo pomocni- wspaniała ekipa.Było niesamowicie i tak jak wspomniałam to zupełnie nowe doświadczenie, w którym pomogło mi wielu ludzi.
Film opowiada relację dwóch sióstr. Jaka jest twoja relacja z bratem?
Mam bardzo dobre relacje z moim bratem. Jest tylko o rok ode mnie starszy. Wszystko robimy razem, jesteśmy sobie bardzo bliscy. Mamy wspólnych znajomych, wychodzimy do tych samych miejsc- cały czas jesteśmy w kontakcie. Bardzo mi pomaga kiedy jestem w podróży lub w trasie. Komunikujemy się przez portale społecznościowe, a także przez skypa, telefon. Opowiadam mu o tym co robię. Bardzo mnie w spiera i jest zawsze ze mną. Nie mogłabym wymagać od niego więcej. Jest bardzo przyjacielski i to jego najpiękniejsza cecha.
Elsa, jedna z sióstr ma magiczne moce. A ty jakie chciałabyś posiadać?
Byłaby cudownie posiadać magiczną moc. Chciałabym móc zmieniać rzeczy.To byłoby wspaniałe gdybym mogła położyć kres niesprawiedliwości, zmienić świat na lepsze, usunąć biedę. Moc dzięki której świat i ludzie byliby lepsi. Chciałabym być także niewidzialna. Mogłabym przemieszczać się w rożne miejsca a nikt by mnie nie widział. Chciałabym też latać. Mogłabym wymieniać magiczne moce bez końca, ale tą którą chciałabym mieć najbardziej to moc zmieniania rzeczy na lepsze.
 Anna, druga z sióstr bardzo często się zakochuje. Czy ty także lubisz być zakochana?
Bardzo lubię być zakochana. Kiedy się w kimś zakocham najważniejsza jest dla mnie osobowość.Osoba, w której się zakocham powinna być dla mnie miła i kochać mnie taka jaka jestem. Właśnie te cechy są dla mnie najważniejsze. Uwielbiam się zakochiwać i troszczyć o drugą osobę.
 Jak się czułaś kiedy zostałaś wybrana do zaśpiewania Libre Soy?
Zostać wybranym do zaśpiewania Libre Soy to wielki zaszczyt, ale i wyzwanie. Kiedy byłam mała słuchałam jak księżniczki Disneya śpiewają piosenki. Czasami identyfikowałam się z nimi, z wiadomością, którą chciały przekazać. Teraz mam możliwość, a nawet obowiązek przekazać taka wiadomość dla dzieci z całego świata, które obejrzą film. To niesamowite mieć taki wpływ na dzieci, które słuchają mojego głosu i mogą się ze mną identyfikować. To jest w tym najpiękniejsze. Dlatego nagranie tak mi się podobało. Czułam się odpowiedzialna i zaszczycona, ze mogłam przekazać wiadomość wszystkim, którzy wysłuchają tą piosenkę.

8 komentarzy:

 1. Anonimowy18:47

  O mój Boże!!♥♥ Świetny wywiad♥ Jesteś cudowna, ze to przetłumaczyłaś i dodałaś :**

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy19:18

  Twój blog ma coś takiego wyjątkowego jak tylko weszłam tak jakośdziwnie sie poczułam tak miło

  suprer prowadzisz bloga ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeju. Bardzo dziękuję za tak miłe słowa. <3 to dodaje mega siły do dalszej pracy :**

   Usuń
 3. Super wywiad <3
  W końcu wiem ile lat ma Fran *.*
  Dzięki :***

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy20:47

  Super post!
  Nabór zapraszam do mnie!!!
  http://fankiserialuvioletta123.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy20:54

  Idealny wywiad :** świetny post<3 kocham Tini i ciebie;)

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥