piątek, 13 marca 2015

{nr 954} Violettowe nowości na sklepowych półkach.

Każdy nowy sezon przynosi nam kolejne gadżety, książki, płyty. I tym razem nie mogło zabraknąć violettowych nowości, więc producenci jeszcze w tym miesiącu uraczą nas dwoma książkami i płytą. Jeśli chcecie dowiedzieć się co to takiego będzie i kiedy będziemy mogli nabyć wszystko w sklepach typu Empik czy też Smyk- zapraszam do rozwinięcia posta.Chyba najbardziej wyczekiwaną książką z trzeciego sezonu są "Sekrety i marzenia Violetty. Sezon 3" Jest to zdecydowanie najbardziej charakterystyczna książka, która zostaje wydana po każdym sezonie. Możemy przeczytać w niej przebieg całego sezonu wyłącznie oczami Violetty. Jest przemyślenia, rozważania etc.


Co o książce pisze Empik:

Nowa książka z serii "Sekrety i marzenia Violetty" inspirowana jest trzecim sezonem serialu telewizyjnego. Opowiada o relacjach i zagadnieniach wcześniej nieopisywanych. To zabawny ciąg nieporozumień, wspomnień, uśmiechów, a czasami także łez.

 Książka swoją premierę będzie miała 25 MARCA 2015R. a jej cena będzie się wahać myślę w granicach 30-40 zł


 Nowa książka Violetta Sekrety i Marzenia, 3 lata razem, jest inspirowana trzecią serią serialu telewizyjnego Violetta i porusza tematy, których nie było nigdy wcześniej. Seria zabawnych nieporozumień oraz wesołych, a nawet kilka smutnych wspomnień. Zawiera przedmowę Martiny Stoessel i dedykacje od obsady.


 Kolejną książką, jednak o nieco innej tematyce są Prasowanki. Moje projekty z Violettą. Jest to coś dla osób kreatywnych, lubiących poświęcić czas na ozdabianie, przerabianie swoich ubrań.


Co o książce pisze Empik:

Książka z prasowankami „Lubię projektować z Violettą” to najlepsza forma spędzania wolnego czasu.
Będzie to książka o tworzeniu i zbieraniu inspiracji, o guście. Książka ma za zadanie zachęcić dziecko do projektowania przedmiotów, tudzież ubrań, odświeżania starych, ozdabiania. Poszukiwania swojego stylu. Ma pokazać, na postaci Violetty, cenne wskazówki jak pracować nad projektem, jak do tego się przygotować i w jaki sposób dobierać materiały. Będą to różnego rodzaju testy, wskazówki, pomysły, ilustracje, zadania krok po kroku, a także sposoby jak wykorzystać naszą prasowankę w książce.

Zalety:
 • interesująca tematyka książki,
 • interesująca bohaterka,
 • ciekawe pomysły,
 • fajny gadżet dodatkowy.

 •   Książka swoją premierę będzie miała 20 MARCA 2015R. a jej cena będzie się wahać w granicach 20 zł.


  Ostatnią już rzeczą z Violettowych nowości jest płyta. Jednak wcale nie taka zwykła, bo zawiera ona piosenki z płyty Gira mi cancion w wersji karaoke. "Gira mi cancion. KARAOKE"


  Co o płycie pisze Empik:

  Płyta „Gira Mi Canción – karaoke” jest dedykowana dla największych fanów Violetty, którzy uwielbiają śpiewać jej piosenki! 

  To pierwsza na rynku płyta do samodzielnego śpiewania. Dzięki profesjonalnemu podkładowi muzycznemu możesz poczuć się jak Violetta! Jeśli chcesz spróbować się w roli gwiazdy – musisz mieć tę płytę!

  Tracklista:

  1. En Gira
  2. Amor en el aire
  3. Supercreativa
  4. Encender Nuestra Luz
  5. Ser Quien Soy
  6. Quiero
  7. Rescata mi corazón
  8. Aprendí a Decir Adiós
  9. Descubrí
  10. Underneath It All
  11. A Mí Lado
  12. Friends´Till the End

   Płyta swoją premierę będzie miała 24 MARCA 2015R. a jej cena będzie się wahać w granicach 20 zł.

   To tyle jeśli chodzi o Violettowe nowości w marcu. Nie jest tego specjalnie dużo jednak uważam, że każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście najbardziej ciekawa jestem Sekretów i marzeń Violetty. Sezon 3 jednak nie wiem czy skuszę się na ich zakup.

  A WY PLANUJECIE KUPIĆ COŚ Z NOWOŚCI? NA JAKI PRODUKT NAJBARDZIEJ CZEKACIE?

  5 komentarzy:

  1. Ja się skuszę na płytę i sekrety i marzenia Violetty. 3 sezon :)
   PS. Pierwsza!

   OdpowiedzUsuń
  2. Anonimowy11:48

   Na sto procent kupię "Sekrety i marzenia Violetty. Sezon 3" ♥♥♥♥

   OdpowiedzUsuń
  3. Anonimowy12:52

   ja suszę się na sekrety i marzenia violetty 3

   OdpowiedzUsuń
  4. Mam już pierwsze dwie części ''Sekrety i marzenia Violetty'', więc na pewno skuszę się na kupno kolejnej części :D Prasowanki to raczej nie moja bajka, za to płyta wydaje się być bardzo interesująca i w przystępnej cenie ;) Jeszcze nad nią pomyślę :D

   Pozdrawiam!

   OdpowiedzUsuń
  5. Anonimowy15:41

   Wcześniej nie kupowałam książek pt. ,, sekrety i marzenia Violetty ", bo nie wydawała mi sie ona zbytnio interesująca, ale teraz, kiedy zrobiłaś recenzje, dojść mi sie spodobała i jak trafię na nią na sklepowych polkach to z chęcią ja sobie kupie :)/ monika

   OdpowiedzUsuń

  Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥