Kalendarium trzeciosezonowe

Streszczenia odcinków, które pojawiły się już w telewizji, zajawki tego co wydarzy się w poszczególnych odcinkach, daty wszystkich odcinków oraz przerw, które pojawiają się co 20 odcinków.


10 listopad  
Premiera trzeciego sezonu- odcinek 1

Violetta jest w trasie koncertowej. Wkrótce ona i jej zespół wystąpią przed hiszpańską publicznością w Barcelonie. Tymczasem Germán, który został w Buenos Aires, bardzo tęskni za córką i jest gotowy polecieć do Europy, żeby tylko ją zobaczyć. Ramallo uspokaja go. Violettę zżera ciekawość, gdy dowiaduje się o tajemniczym zachowaniu Leona. Jakby tego było mało, chłopak przyjął w swoim pokoju hotelowym inną dziewczynę! Violetta nie wytrzymuje i urządza mu scenę zazdrości. León uspokaja ją i mówi, że spotkał się z organizatorką festiwalu muzycznego, która zaprosiła ich zespół do udziału.
W Studio trwają przygotowania do przesłuchania dla nowych uczniów. Grono pedagogiczne zasila nowy profesor, Milton, który przyjeżdża z Brazylii. Szybko zaprzyjaźnia się z Beto i Pablo, w przeciwieństwie do Gregorio, z którym nie potrafi znaleźć wspólnego języka. Na castingu pojawia się chłopak o imieniu Clément. Jego marzeniem jest taniec i śpiew, ale ojciec nie podziela jego pasji i wbrew jego woli chce go zmusić do studiowania zarządzania.
Przyjaciele Violetty dedykują jej piosenkę z okazji urodzin i obiecują, że po powrocie do Argentyny zrobią jej niespodziankę. Z powodu Ludmiły i Fede, którzy umówili się na randkę, koncert jest zagrożony. Naty i Maxi za wszelką cenę próbują opóźnić rozpoczęcie występu. Violettę intrygują sekretne rozmowy telefoniczne Leona.
Producent podejmuje decyzję o zastąpieniu Ludmiły Violettą i oddaje jej finałową piosenkę. Kiedy Ludmiła pojawia się w teatrze, widzi jak Violetta wykonuje jej numer. Jest zła i szybko wdaje się w kłótnię z Natalią, czym doprowadza do małego wypadku. León spieszy na ratunek Violetcie. Po koncercie producent informuje zespół o zaproszeniu do telewizji, co spotyka się z niezadowoleniem, albowiem każde z nich planowało spędzić ostatni dzień na rozrywce. Grozi, że jeśli ją odrzucą, odeśle ich z powrotem do Buenos Aires.
Violetta i Francesca śledzą Leóna. Najpierw obserwują go jak kupuje kwiaty, aby później spotkać się z dziewczyną, która przyszła wcześniej do hotelu. León przyznaje Violetcie, że ją okłamał, ale zrobił to dlatego, żeby przygotować dla niej niespodziankę urodzinową – lot balonem.

11 listopad  
Odcinek 2

 León zapobiega katastrofie i sprowadza balon na ziemię. On i Violetta lądują pośrodku lasu. Przyjaciele rozbiegają się, żeby ich odnaleźć.
Germanowi wpada w oko tajemnicza blondynka i chodzi za nią przez całe przyjęcie. Ramallo wyśmiewa jego zachowanie. Kobieta pojawia się ponownie w restauracji, tej samej, w której są Germán i Ramallo, ale nie dochodzi do spotkania.
Maxi zwleka z wręczeniem prezentu dla Natalii. Wyczekuje na właściwy moment, który ostatecznie nie nadchodzi. Prezent – ręcznie malowany medalik – w końcu zostaje zniszczony przez Andresa.
Jade wychodzi z więzienia. Razem z bratem, Matíasem, pojawiają się w domu Germana. Kobieta jest spragniona zemsty na ojcu Violetty.
Francesca i Diego dostrzegają dziwne zachowanie Marco. Chłopak nie chce powiedzieć im, co go trapi. Zapewnia tylko Franceskę, że nie ma to z nią nic wspólnego.
Grupa daje ostatni koncert. Teraz czeka ich już tylko występ w telewizji. Leonowi udaje się wynegocjować wolny czas dla zespołu, podczas gdy Violetta umawia ich na tę samą godzinę w telewizji. Między parą dochodzi do kłótni. Ludmiła wykorzystuje sytuację i sprawia, że sprzeczka Leona i Violetty jest transmitowana na żywo.

12 listopad  
Odcinek 3

Germán namawia Ramallo, żeby oświadczył się Oldze. Ogla chce nabrać Ramallo i kusi Ramallo tortem weselnym, który raz się pojawia, a innym razem znika z jego oczu. Ramallo myśli, że ma zwidy.
Jade i Matías próbują wejść do domu Germana, ale Olga ich przegania. Parodi ostrzega rodzeństwo, że jeśli zrobią coś przeciwko Germanowi, trafią za kratki.
Gregorio mówi Beto o swoich zamiarach odejścia ze Studio. Milton wciąż zachowuje się niesłusznie wobec uczniów, faworyzując Antonio. Gregorio pokazuje Diego plany lokalu, który zamierza otworzyć po opuszczeniu Studio. Milton śledzi Gregorio.
Po zakończonej trasie koncertowej zespół wraca do Buenos Aires. Na lotnisku Ludmila ma wypadek i spada ze schodów. Dziewczyna trafia do szpitala. Marco wyznaje Diego, że pragnie pójść inną drogą kariery, ale nie wie jeszcze jaką. Violetta i León godzą się. León zapewnia ją, że zespół jest dla niego priorytetem.
W Studio uczniowie dowiadują się, jak ma wyglądać ich projekt zaliczeniowy na koniec nauki. Jako iż są w ostatniej klasie, czeka ich przygotowanie oraz wykonanie występu na żywo. Matka Ludmiły rozmawia z Antonio na temat wypadku jej córki. Antonio wzywa ojca Violetty na rozmowę. Germán odkrywa, że tajemniczą blondynką, która zawróciła mu w głowie jest Priscila, matka Ludmiły.
Diego przepytuje Marco. Chce wiedzieć, dlaczego myśli o porzuceniu Studio. Fran słyszy ich rozmowę i jest jej przykro. Później prosi Marco, żeby dali sobie jakiś czas.

13 listopad  
Odcinek 4

Violetta, Ludmila, Germán i Priscila awanturują się o wypadek, do jakiego doszło na lotnisku. Ludmila jest zdumiona, gdy jej matka staje po stronie Violetty. Ani ona, ani Violetta nie są zadowolone z przyjaznej relacji ich rodziców. Jade śledzi Germana. Kiedy Matías próbuje ją zatrzymać, przykuwa go do siedzenia.
Po kolejnej kłótni Marco i Fran zrywają ze sobą. Uczniowie dzielą się zadaniami z ich finałowego przedstawienia. Podczas gdy jedni są zdecydowani, co chcą robić, inni, tacy jak Andrés, mają duże wątpliwości. Marco wyznaje Maxiemu i Andresowi, że on i Fran postanowili dać sobie czas. Diego mówi Francesce, że popełniła błąd, zrywając z Marco. Tymczaszem Marco wyznaje Diego, że wziął udział w przesłuchaniu do Audytorium Królewskiego w Londynie i jeśli zostanie przyjęty, bez wahania wyjedzie do Europy.
Ramallo uprzedza Germana, żeby porozmawiał z córką, jeśli faktycznie jest zainteresowany Priscilą. Olga dalej bawi się Ramallo, tym razem nękając go melodią marszu weselnego. Violetta nakrywa ją na gorącym uczynku, ale obiecuje dochować sekret.
Germán spotyka Priscilę w Studio. Wykorzystuje okazje i zaprasza ją razem z córką do swojego domu na kolację. Clement przedziera się do Studio, omijając ochroniarza. Francuz udaje biedaka o imieniu Alex i próbuje zaskarbić sobie sympatię uczniów. Przed kolacją Ludmiła wchodzi do pokoju Violetty, aby zmusić ją do pomocy przy rozdzieleniu ich rodziców. Germán nakrywa je razem.

14 listopad 
 Odcinek 5

Diego namawia Marco, żeby powiedział Francesce o możliwości wyjazdu do Londynu, ale on woli dalej trzymać wszystko w tajemnicy. Fran i Violetta zarzucają sobie wzajemnie, że jedna drugiej nie poświęca wystarczająco uwagi. Fran prosi o poradę Camilę. Marco słyszy jak Francesca mówi Diego, że nie wróci do niego.
León i Diego sprzeczają się o przyszłość zespołu. Diego chce odejść ze Studio. León słyszy jak chłopak mówi o tym Gregorio i powtarza wszystko Violetcie. Jego zdaniem, Diego postępuje nierozsądnie, rezygnując ze swoich marzeń. Gregorio także rezygnuje z pracy, aby razem z synem rozkręcić nowy interes.
Podczas kolacji Priscilla i Germán proszą córki, żeby zaśpiewały razem w duecie. Ludmiła po raz kolejny urządza awanturę, za co otrzymuje reprymendę od matki. Priscila rozkazuje córce, aby nie przynosiła jej więcej wstydu w obecności Germana. Violetta próbuje przemówić Ludmile do rozsądku, ale ona uparcie utrzymuje się w przekonaniu, że ich rodzice nie mogą być razem.
León obawia się, że jego zespół się rozpadnie i także rowzaża opcję odejścia ze Studio. Violetta próbuje go pocieszyć, ale nie przychodzi jej to łatwo. León chce uciec od problemów, powracając do swojego ulubionego sportu – motocrossu. Podczas szybkiej jazdy na motorze traci panowanie nad maszyną i ulega wypadkowi.

17 listopad
Odcinek 41 w Argentynie
Odcinek 6

León ma wypadek i trafia do szpitala. Violetta niepokoi się i chce czym prędzej go zobaczyć. Kiedy wchodzi do pokoju, chłopak jest nieprzytomny. Violetta prosi go, żeby nie spał zbyt długo.
Marco uważa, że jego związek z Fran nie ma sensu i zrywa z nią. Diego próbuje im pomóc, ale Fran nie chce dłużej cierpieć. Mówi, że nawet jeśli do siebie wrócą, wciąż będą drzeć ze sobą koty.
Olga próbuje zmusić Ramallo, żeby się jej oświadczył. Pricila grozi Jade, żeby trzymała się z daleka od Germana. Matías zabiera siostrę, zanim kobiety zaczną się na siebie rzucać. Germán spotyka Ludmile przed swoim domem. Pyta ją, czy ma mu coś do powiedzenia.
Diego przerywa pracę z ojcem, żeby jechać do Leona. W szpitalu pociesza nie tylko Violettę, ale i Fran, przybitą rozstaniem z Marco. Proponuje jej, żeby poszli razem do teatru, kiedy tylko León wyjdzie ze szpitala. Francesca unika Marco. Diego radzi koledze, żeby najpierw zdecydował, czego naprawdę chce od życia.
Matías nalega na Jade, żeby zapomniała raz na zawsze o Germanie. Bezskutecznie. Kobieta uważa, że Priscila jest dużo gorsza od niej samej i musi ją powstrzymać. Matías i Parodi obawiają się o zdrowie Jade, i zabierają ją podstępem do psychologa. Jade ponownie nachodzi Germana w jego domu. Priscila postanawia jej dokuczyć i oznajmia, że jest narzeczoną Germana, po czym namiętnie go całuje.
Uczniowie nie mogą się skupić na pracy, gdyż przejmują się stanem Leona. Antonio próbuje zmotywować ich do działania. Violetta odwiedza Leona w szpitalu i próbuje obudzić go piosenką. Jednak to pocałunek wybudza chłopaka ze snu.

18 listopad
Odcinek 42 w Argentynie 
Odcinek 7
León budzi się i chce wyjść natychmiast ze szpitala. Lekarz nie zezwala i zatrzymuje go do następnego dnia.
Nie tylko związek Fran i Marco przeżywa kryzys. Między Brodeuyem, a Camilą także nie dzieje się najlepiej. Chłopak robi się zazdrosny o Diego, gdy słyszy jak Camila wychwala go za jego pomoc dla Fran. Marco mówi Diego, że niebawem otrzyma odpowiedź z Londynu.
Jade naciska na Germana, żeby wyrzucił Periscilę z domu. Tymczasem sama zostaje z niego wyrzucona. Olga postanawia ignorować Ramallo i unika bezpośredniego kontaktu. Mężczyzna ma nadzieję, że złamie ją, przyrządzając tiramisu.
Natalia i Maxi chcą wykorzystać do swojej piosenki program do zmieniania głosu. Kiedy Ludmila dowiaduje się o nim, wpada na pomysł: posłuży się funkcją programu, aby zadzwonić do Germana i z nim zerwać. Następnie robi to samo z własną matką.
Dzięki pomocy Violetty Antonio daje szansę Alexowi. Po jego występie Antonio rozważa przyznanie mu stypendium. Diego proponuje, by próby zespołu odbywały się w jego nowym lokalu. Grupa zbiera się, aby pomóc mu przy malowaniu. Wspólne zajęcie zbliża do siebie Fran i Marco. Germán słyszy jak Violetta mówi, że nie podoba jej się jego nowa przyjaciółka.

19 listopad
Odcinek 43 w Argentynie
Odcinek 8

Germán słyszy jak Violetta mówi Camili, że wkrótce może zostać przyrodnią siostrą Ludmiły. Ramallo radzi Germanowi, żeby nie przejmował się zdaniem córki i słuchał jedynie swojego serca.
León potrąca inną dziewczynę na torze, przez co ta traci pracę. Choć próbuje ją przeprosić, ona nie chce go słuchać. Fran i Marco postanawiają dać sobie jeszcze jedną szansę.
Violetta ma zły sen: ona i León śpiewają razem, kiedy niespodziewanie chłopak znika. Przestraszona dzwoni do Leona w środku nocy, aby powiedzieć mu o swoich obawach. Zbliża się coś, co może ich rozdzielić?
Priscila jest smutna, bo zakochała się w Germanie i chciała się z nim związać. Jade po raz kolejny wkrada się do domu Germana. Mężczyzna żąda zwrotu wszystkich kopii kluczy do jego domu. Germán odwiedza Priscilę w jej domu. Ludmile nie udaje się przeszkodzić im w rozmowie. Para postanawia zacząć jeszcze raz. Ludmila nie zgadza się z tym i prosi o pomoc Violettę.
León pomaga Gery w znalezieniu nowej pracy. Diego obiecuje, że porozmawia z ojcem, aby zatrudnił ją w ich studio. Ramallo postanawia odejść z domu Germana i nie wrócić do niego, aż nie nabierze odwagi, żeby wyznać Oldze miłość. Pricilla i Germán dochodzą do wniosku, że to Violetta próbowała ich ze sobą rozdzielić przy pomocy programu do zmiany głosu.

20 listopad
Odcinek 44 w Argentynie
Odcinek 9 

Germán jest rozczarowany zachowaniem Violetty. Priscilla proponuje mu, żeby porozmawiał z córką i dowiedział się, dlaczego przeszkadza jej ich związek. Violetta upiera się, że jest niewinna, ale Germán jej nie wierzy. Olga przerywa im rozmowę, aby oznajmić odejście Ramallo.
Fran podejrzewa, że Marco coś przed nią ukrywa. Chłopak uważa, że każde z nich powinno myśleć o swojej przyszłości, ale mogą jednocześnie być razem. Camila radzi Fran, żeby posłuchała swojego serca.
Alex przychodzi do domu Violetty, lecz Germán zakazuje mu wstępu. Odmawia także wpuszczenia Leona, który zjawia się tuż potem. Violetta odkrywa, co zrobiła Ludmila i próbuje powiedzieć o tym ojcu. Ten jednak nie tylko jej wierzy, ale dodatkowo zabiera komputer i zakazuje odwiedzin przyjaciół oraz wyjścia do Stidio.
León czyni wyrzuty Violetcie, że umawia się z Alexem. Ona wypomina mu, że ściskał się z Gery. Priscila i Germán organizują spotkanie z Violettą i Ludmilą, aby prosić córki, żeby uszanowały ich decyzję o byciu razem.
Germán zakazuje córce iść na przesłuchanie Alexa. Violetta postanawia uciec z domu i prosi Olgę, żeby dochowała jej sekret. Jade cudem unika wypadku. Nicolás, ojciec Alexa, który o mały włos nie potrącił jej samochodem, wręcza jej swoją wizytówkę.
León jest zazdrosny, gdy widzi, że Violetta przyszła do Alexa i urządza jej scenę. Maxi słyszy jak Ludmila opowiada Natalii o programie do zamiany głosów i mówi o tym Germanowi. Priscila grozi córce, że odeśle ją do ojca do Afryki, jeśli będzie wtrącać się do jej życia.
Marco nie zostaje przyjęty do Londynu. Mimo to, nie chce wracać do Studio. Fran myśli, że Diego namówił Marco, aby ją zostawił. Violetta i León godzą się piosenką.

21 listopad
Odcinek 45 w Argentynie
Odcinek 10

Germán mówi Ludmile, że chce być częścią jej życia razem z Violettą, ale dziewczyna tego nie akceptuje. Przysięga sobie, że nie spocznie dopóki nie rozdzieli go ze swoją matką.
Diego zaprasza dziewczyny na inaugurację Art Rebel. Fran odmawia, zasłaniają się obowiązkami dla YouMix. Milton przyłapuje Diego na rozwieszaniu plakatów Art Rebel w Studio.
Fran ma pretensje do Diego, że poradził Marco, żeby z nią zerwał. Marco prosi Fra, żeby nie złościła się na Diego. Diego jest zły na Marco, że wykorzystał go, by zataić przed Fran prawdziwe powody zerwania. Fran wyznaje Violetcie, że choć dała Marco jeszcze jedną szansę, ich związek wciąż przeżywa jakieś problemy. Podczas inauguracji Art Rebel Marco proponuje Fran, żeby przestali mieszać Diego w ich sprawy. Diego nie chce odsuwać się od Fran.
Alex przekonuje do siebie Antonio podczas przesłuchania i otrzymuje stypendium. Szczęśliwy chłopak chce uczcić swój sukces i zaprasza Violettę do kina. Ona odmawia, gdyż zaplanowała już pójście na inaugurację Art Rebel z Leonem. Violetta widzi jak León śpiewa w duecie z Gery i robi się zazdrosna.
Germán mówi Oldze, że Ramallo odszedł, gdyż potrzebował czasu na przemyślenia. Olga także postanawia odejść z domu Violetty. Priscila i Germán zaczynają planować swój ślub. Jade dostaje pracę w restauracji.
Milton obawia się, że Gregorio wykradnie mu uczniów ze Studio. Pozostali nauczyciele nie podzielają jego opinii. Gregorio dziękuje Antonio za pomoc w spełnieniu marzenia. Camila, Fran i Violetta jako pierwsze występują na scenie Art Rebel. Po nich prezentują się chłopcy. León mdleje podczas występu.

24 listopad
Odcinek 46 w Argentynie 
Odcinek 11 
25 listopad
Odcinek 47 w Argentynie 
Odcinek 12
26 listopad
Odcinek 48 w Argentynie  
Odcinek 13
27 listopad
Odcinek 49 w Argentynie  
Odcinek 14
28 listopad
Odcinek 50 w Argentynie 
  Odcinek 15
1 grudzien
Odcinek 51 w Argentynie
 Odcinek 16
2 grudzien
Odcinek 52 w Argentynie 
Odcinek 17
3 grudzien
Odcinek 53 w Argentynie
Odcinek 18
4 grudzien
Odcinek 54 w Argentynie  
Odcinek 19
5 grudzien
Odcinek 55 w Argentynie
 Odcinek 20

8 grudnia- Odcinek 56 w Argentynie
9 grudnia- Odcinek 57 w Argentynie
10 grudnia- Odcinek 58 w Argentynie
11 grudnia- Odcinek 59 w Argentynie
12 grudnia-  Odcinek 60 w Argentynie

15 grudnia do 12 stycznia
Przerwa po 60 odcinku w Argentynie

 8 grudnia do 19 stycznia
Przerwa po 20 odcinku

19 styczen
Odcinek 21
Pablo chce odwołać występ z powodu śmierci Antonio. Zespół wraca do Buenos Aires. Studio zostaje zamknięte na tydzień. Diego nie chce dłużej ukrywać, że Francesca jest jego dziewczyną. Francesca i Camila godzą się. Germán i Priscila oznajmia córkom, że za dwa tygodnie zamierzają oficjalnie obwieścić, że są parą. Ludmila nie jest zadowolona, bo będzie musiała się przeprowadzić.
Jade otrzymuje w prezencie nowy samochód od Nico. Matías myśli, że Nico jest jej narzeczonym, ale ona zapewnia go, że jedynym mężczyzną, którego kocha jest Germán. Gregorio przesłuchuje kolejnych kandydatów do swojej szkoły. Po krótkiej przerwie uczniowie wracają do Studio 21. Pośród nich nie ma Leona. Chłopak oświadcza Diego, że nie zamierza wracać do szkoły i chce realizować własne marzenie.
Gregorio przychodzi do Studio, żeby zaoferować Pablo swoją pomoc. Ludmila próbuje zmotywować grupę, żeby kontynuowali przygotowania. Violetta popiera jej intencje i obiecuje, że porozmawia z Pablo o wznowieniu trasy koncertowej. Pablo prosi o czas na przemyślenie. Violetta niepokoi się o Leona. Francesca przekonuje ją, że powinna z nim porozmawiać. Jade nie kryje zdumienia, kiedy dowiaduje się o planach Germana i Priscili. Gregorio mówi synowi, że rozważa powrót do Studio. Diego obawia się, że Art Rebel zostanie zamknięte. Violetta uważa, że León postępuje egoistycznie, odchodząc ze Studio.

20 styczen
Odcinek 22
León i Violetta nie potrafią dojść do porozumienia. Camila i Naty cieszą się z możliwości występu w zespole Rock Bones. Z dumą dzielą się wiadomością z Brodueyem i Maxim, i nie przejmują ich się zdaniem. Ludmila mówi Diego, że nie chce więcej okłamywać Violetty. On prosi ją o więcej cierpliwości.
Violetta proponuje Ludmile, żeby przećwiczyły piosenkę, jaką zaśpiewają dla swoich rodziców. Ona odmawia i oznajmia, że nie planuje pojawić się na przyjęciu. Skuszony wysokim wynagrodzeniem Matías chce pracować dla Nino jako szofer. León mówi chłopakom, że Diego nie chce dłużej z nimi występować. Pablowi. Andrés proponuje, żeby Alex go zasąpił, ale León nie jest zadowolony. Milton sugeruje Pablo, żeby wziął kilka dni wolnego i zgłasza ochotę przejęcia jego obowiązków dyrektora Studio.
Gregorio wpada na pomysł przeniesienia Art Rebel do Studio 21. Najpierw dzieli się ideą z synem, a później mówi o tym Pablo. Violetta proponuje ojcu, że przekona Ludmilę, by zaśpiewała z nią w duecie. Później mobilizuje zespół do występu na uroczystości. Przez próbę oraz rozmowę z Violettą Franscesca nie przychodzi na randkę z Diego. Priscila i Diego przychodzą do lokalu, w którym śpiewa Jade. W tym samym miejscu Diego oczekuje na Franceskę. Kiedy ta nie przychodzi, wstaje i wychodzi. Wtedy zauważa Alexa, ale on go ignoruje. Pablo oznajmia uczniom, że U-Mix nie będzie więcej sponsorował ich Studio, a trasa koncertowa zostaje odwołana.
 
21 styczen
Odcinek 23
U-Mix wycofuje swoje wsparcie dla Studio po śmierci Antonio. Jade rzuca się na Priscilę w trakcie występu i urządza skandal. Diego jest zły na Fransceskę, że go wystawiła. Gregorio proponuje Gery pracę asystentki w Studio. Diego zarzuca ojcu, że rezygnuje ze swojego marzenia przez strach.
Violetta chce zerwać umowę z U-Mixem, jeśli firma nie podejmie współpracy ze Studio. Germán popiera decyzję córki. Priscila naciska na córkę, żeby zaśpiewała z Violettą. Gregorio wraca do praxy w Studio. Diego proponuje Francesce, żeby porozmawiali z Violettą, ale ona prosi go o więcej czasu. Matías namawia siostrę, żeby dała szansę Nicolasowi. Pablo, Milton i Gregorio przedstawiają uczniom zmiany w organizacji zajęć. Gery zostaje asystentką Beto.
Violetta proponuje Alexowi, żeby wystąpił razem z nimi na przyjęciu. Gregorio i Milton mają pierwsze spięcie. Violetta jest zła na Leona, że nie interesuje się Studio i dba tylko o swój zespół. Ludmila sprzecza się z matką o sukienkę, jaką wybrała dla niej matka. Jest zazdrosna o to, że Violetta założy lepszą kreację. Zmęczona ciągłymi sporami z matki podejmuje decyzję o wyjeździe do ojca do Afryki. Violetta raduje się z powrotu Angie.
 
22 styczen
Odcinek 24
Violetta cieszy się z powrotu Angie. Pablo odchodzi ze Studio. Priscina nie akceptuje decyzji córki i rozkazuje jej kontynuować przygotowania do przyjęcia. Parodi nakrywa Matíasa z Jade. Czyni mu wyrzuty, że pozwala się wykorzystywać siostrze. Fransceca mówi Camili, że Alex pracuje jako kelner.
Violetta zwierza się Angie ze swoich trosk. Mówi mu, że Leon oddala się od niej i od zespołu. Angie motywuje ją, żeby nie rezygnowała z Leona. Andrés rozmawia z Leonem o jego problemach z Violettą. León proponuje chłopakom, żeby ćwiczyli w garażu. Priscila jest zazdrosna o Angie, ale udaje, że potrafi nad sobą zapanować. Fede zaskakuje wszystkich swoim powrotem. Ludmila jest zadowolona. Gregorio oznajmia uczniom, że Pablo opuścił Studio i mianował go nowym dyrektorem. Pablo umawia się na spotkanie z Angie. Priscila namawia córkę, żeby poszła do studio U-Mix i zajęła miejsce Violetty.
Alex wspomina Violetcie o próbie w garażu Leona. Dziewczyna nie kryje zaskoczenia. Podejrzewa, że León zakochał się w Gery i chce się przekonać, czy ma rację. Ludmila wykrada piosenkę Violetty, żeby przedstawić ją Marottiemu. Violetta i Francesca przychodzą na próbę u Leona w przebraniu.
 
23 styczen 
Odcinek 25
León nie rozpoznaje Violetty ani Franceski w przebraniu. Broduey podgląda jak Seba ćwiczy z Camilą. Federico także chce wycofać się z U-Mixu po tym jak firma wycofała swoje wsparcie dla Studio. Violetta jest zazdrosna o Gery i zamierza kontynuować farsę z przebieranką. Francesca denerwuje się, kiedy podczas rozmowy z Violettą niespodziewanie pojawia się Diego.
Ludmila dokucza Naty z powodu jej predyspozycji wokalnych, ale ona się nimi nie przejmuje. Broduey nie chce się przyznać kolegom, że jest zazdrosny o Camilę. Violetta dzwoni do Leona, lecz zamiast rozmawiać obrzucają się wzajemnie docinkami. Matías godzi się z Parodi. Jade obmyśla plan, żeby nie dopuścić do ślubu Germana. Violetta i przyjaciele składają wizytę Pablo, żeby namówić go do powrotu do Studio.
León proponuje Fede, żeby zajął miejsce Diego w jego zespole. Chłopak zgadza się bez namysłu. Angie wypytuje Olgę o Priscilę. Violetta słyszy jak Gery mówi Alexowi, że wybiera się na kolejną próbę, żeby zobaczyć się z Leonem. Ulega uczuciu zazdrości i namawia Franceskę, żeby raz jeszcze poszły na próbę w przebraniu. Ludmila nalega na Marottiego, żeby wysłuchał jej piosenki. León prosi Roxy (Violettę), żeby dla niego zaśpiewała.


26 styczen
Odcinek 71 w Argentynie
Odcinek 26
León gratuluje Roxy znakomitego głosu. Parodi czuje się oszukana przez Matíasa i prosi, żeby o niej zapomniał. Camila złości się na Brodueya za jego zachowanie. León obiecuje Roxy i Fauście, że będą mogły odbywać próby w jego garażu. Marotti obiecuje Ludmile, że porozmawia z U-Mixem na temat jej przeboju. Francesca nie chce dłużej brać udziału w farsie Violetty.
Matías rozpacza z powodu zerwania z Parodi. Jade uważa, że to najlepsze, co mogło go spotkać. Diego domyśla się, że Francesca coś przed nim ukrywa. Kiedy próbuje to z niej wyciągnąć, pojawia się jego ojciec. Ramallo prowadzi przesłuchanie na guwernantkę dla Violetty. Olga proponuje mu, żeby odstąpił od tego i zadzwonił do Angie. Angie prosi Gregorio, żeby nie poddawał się i dalej nalegał na Pablo.
Ludmila proponuje Violetcie, żeby rozpoczęły przygotowania do wspólnego występu. Roxy i Fausta obserwują jak León i Gery śpiewają razem piosenkę. Później same stają przed instrumentem. Przez intrygę Violetty Fransceca po raz kolejny ignoruje telefon od Diego. Chłopak ma już dość jej kłamstw i żąda, aby powiedziała mu prawdę. Angie dowiaduje się, że Germán szuka nowej guwernantki i zgłasza swoją kandydaturę. Ludmila grozi Violetcie, że uprzykrzy jej życie, jeśli dalej będzie ją ignorowała.


27 styczen
Odcinek 72 w Argentynie
Odcinek 27
28 styczen
Odcinek 73 w Argentynie
Odcinek 28
29 styczen
Odcinek 74 w Argentynie
Odcinek 29
30 styczen
Odcinek 75 w Argentynie
Odcinek 30
2 LUTY
Odcinek 76 w Argentynie
Odcinek 31
3 LUTY
Odcinek 77 w Argentynie
Odcinek 32
4 LUTY
Odcinek 78 w Argentynie
Odcinek 33
5 LUTY
Odcinek 79 w Argentynie
Odcinek 34
6 LUTY
Odcinek 80 w Argentynie
Odcinek 35
9 LUTY
Odcinek 36
10 LUTY
Odcinek 37
11 LUTY
Odcinek 38
12 LUTY
Odcinek 39
13 LUTY
Odcinek 40

6 luty- Odcinek 80 w Argentynie  
OSTATNI ODCINEK SERII [piątek]

13 luty do 16 marzec
Przerwa po 40 odcinku

16 marzec
Odcinek 41
17 marzec
Odcinek 42
18 marzec
Odcinek 43 
19 marzec
Odcinek 44
20 marzec
Odcinek 45
23 marzec
Odcinek 46
 24 marzec
Odcinek 47  
25 MARZEC
Odcinek 48
26 MARZEC
Odcinek 49
27 MARZEC
Odcinek 50
30 MARZEC
Odcinek 51
37 MARZEC
Odcinek 52
1 kwiecien
Odcinek 53
2 kwiecien
Odcinek 54
3 kwiecien
Odcinek 55
6 kwiecien
Odcinek 56
7 kwiecien
Odcinek 57
8 kwiecien
Odcinek 58
9 kwiecien
Odcinek 59
10 kwiecien
Odcinek 60

10 kwiecien d0 11 maj
Przerwa po 60 odcinku

11 maj
Odcinek 61
12 maj
Odcinek 62
13 maj
Odcinek 63
14 maj
 Odcinek 64
15 maj
 Odcinek 65
18 maj'
 Odcinek 66
19 maj
 Odcinek 67
20 maj
Odcinek 68
21 maj
 Odcinek 69
22 maj
 Odcinek 70
25 maj
 Odcinek 71
26 maj
 Odcinek 72
27 maj
Odcinek 73
28 maj
Odcinek 74
29 maj
 Odcinek 75
1 czerwiec
Odcinek 76
2 czerwiec
Odcinek 77
3 czerwiec
Odcinek 78
4 czerwiec
Odcinek 79
 5 czerwiec
Odcinek 80- Ostatni odcinek serii [poniedziałek]

Jeśli chcielibyście dodać coś do kalendarium- piszcie śmiało.

7 komentarzy:

 1. Anonimowy18:41

  Myślę, że fajnie by było jakbyś dodała odcinki, które już się pojawiły w Polsce :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Błędy !!! Ponieważ przerwa była po 26 odcinkach do 5 stycznia -.- Był to piątek kiedy ktoś zadzwonił do Pabla i wtedy był koniec odcinka. I dalsza część będzie 5 stycznia w poniedziałek ;-;

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem gdzie ty tutaj widzisz błędy. 5 stycznia będą nowe odcinki w Polsce, a 12 w Argentynie, wszystko jest napisane prawidłowo

   Usuń
 3. Anonimowy22:27

  A mi wyszło że 22 Maja będzie koniec Violetty u nas

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajny pomysł, widać, że dużo się na stworzenie tego trzeba było napracować, jest to bardzo przydatne, gdy się chce sprawdzić, kiedy jaki odcinek i przeczytać streszczenie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy16:13

  19 stycznia będzie premiera 21 odcinka :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony przez Was komentarz jest silną zachętą do dalszego pisania♥